Привіт! Ми, команда інтернет-магазину wowpet.com.ua, раді з вами познайомитись.

Наша історія почалась 23 лютого 2022 року, коли взяли додому собаку – дівчинку голден-ретривера, яку ніжно назвали Оливкою. Звісно, також кличемо її солодкою булочкою, зірочкою, круасанчиком, кукурудзкою або за альтер-его Тайсоном, коли вона дуже енергійна. Це була наша давня мрія, але тоді ми ще не уявляли наскільки важливою Оливка стане для нас.

На жаль, ранок 24 лютого розділив життя українців "до" і "після". Проводячи багато часу в укритті, ми зрозуміли, що домашні улюбленці – це повноцінні члени родини, які потребують уваги та опіки, проте дають взамін набагато більше – відчуття щастя, і допомагають тримати ментальне здоров’я та бороти страхи в критичних ситуаціях.

У пошуках найкращого для нашого нового члена сім'ї ми спробували різні види кормів, смаколиків, іграшок, амуніції та інших аксесуарів. Звісно, що кожен домашній улюбленець є унікальним, має свій характер та вподобання. Але всі вони заслуговують на те, щоб їсти якісний корм та гратись безпечними іграшками. Це захоплення та ідея стали поштовхом до створення інтернет-магазину з товарами для домашніх тварин.

На сайті зручний та зрозумілий інтерфейс, в якому легко знайти товари і зробити замовлення. Якщо ж виникнуть складнощі, то повідомте нам, і ми допоможемо підібрати саме те, що сподобається вашому домашньому улюбленцю.